POSIŁKI

Organizacja żywienia dzieci w Przedszkolu Publicznym „Nasze Ananasy”, przy ulicy Powstańców Śląskich 9 w Warszawie.

 1. Rodzic dla swojego dziecka posiłki, które wytwarza i dostarcza do placówki firma cateringowa „Misiowa Kuchnia” zamawia poprzez elektroniczny system do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

Firma cateringowa zapewnia możliwość zamówienia specjalistycznej diety dla dziecka.

REJESTRACJA – w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

https://startedu.pl/Rejestracja/Przedszkole_Nasze_Ananasy
 1. Adres do logowania na konto STARTEDU – https://startedu.pl/User/LogIn
 2. Zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. 
 3. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane.
 4. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
 5. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
  a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
  b. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00  zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
 6. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne. 

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO). STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

W przypadku pytań:
Dorota Zientalska
Manager ds. handlowych firmy cateringowej „Misiowa Kuchnia”
mail: misiowakuchnia@gmail.com

ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas