O NAS

Przedszkole Publiczne „Nasze Ananasy” zaprasza dzieci w godzinach 

od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Podczas wakacji jesteśmy czynni, za wyjątkiem przerwy remontowej trwającej dwa tygodnie.

Przedszkole Publiczne „Nasze Ananasy” to placówka położona w Warszawie  na Bemowie (woj. mazowieckie). Nasze Ananasy to nowocześnie urządzone przedszkole o wysokim standardzie, które zostało stworzone na potrzeby dzieci z miasta i okolic. Placówka spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej gwarantujące bezpieczne i higieniczne warunki dla dzieci.

„Nasze Ananasy”  w Warszawie  to miejsce, w którym profesjonalnie i z zaangażowaniem sprawujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 2.5 roku  do 6 roku życia. Towarzysząc dziecku w rozwoju zapewniamy mu opiekę wychowawczą oraz wspomagamy indywidualny rozwój każdego dziecka. W naszym przedszkolu dzieci mają możliwość realizowania rocznego przygotowania przedszkolnego tzw. „Zerówki”

Istotą naszej pracy jest tworzenie warunków sprzyjających okazywaniu dziecku szacunku, wspieraniu jego samodzielności oraz budowaniu relacji między dziećmi oraz między dziećmi a dorosłymi.

Czuwamy nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem powierzonych Nam dzieci. W swojej pracy staramy się wspierać rozwój  dziecka i pobudzać jego aktywność.

Bazując na  wieloletnim doświadczeniu w pracy w przedszkolu, wiemy jak ważny jest wszechstronny rozwój dziecka w sferze intelektualnej, społecznej, emocjonalnej oraz fizycznej.
Dlatego też nie jesteśmy placówką o określonym profilu: muzycznym, sportowym czy językowym. Każde dziecko jest inne, ma inne zdolności i talenty, które po pierwsze chcemy wydobyć, a w następnej kolejności szlifować. Nie chcemy narzucać zainteresowań. Pragniemy stworzyć  dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę naszych potrzeb i
możliwości.

Duży nacisk kładziemy na współpracę z rodzicami. Chcemy wspólnie z Państwem tworzyć szczęśliwe dzieciństwo dla wszystkich przedszkolaków. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi dotyczące życia całej placówki.

Nasze Przedszkole zapewnia wychowankom bezpieczeństwo i higienę, dobrą, przyjazną atmosferę wolną od agresji i przemocy oraz pozostawanie z w ścisłej współpracy z rodzicami/opiekunami prawnymi dziecka oraz tworzenie warunków współpracy rodziców i nauczycieli.

Nasze przedszkole jest przyjazne zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Serdecznie zapraszamy !

ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas ananas