Szanowni Państwo,
Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w Przedszkolu Nasze Ananasy, przy ulicy Powstańców Śląskich 9 w Warszawie.

1. Od 01.09.  zostaje wprowadzony elektroniczny system do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU. Rodzice, których dzieci kontynuują edukację w placówce i nie podpisali aneksu pozostają przy dotychczasowym sposobie zamawiania i rozliczania posiłków.
2. REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

https://startedu.pl/Rejestracja/Przedszkole_Nasze_Ananasy

UWAGA – linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

3. Adres do logowania na konto STARTEDU– https://startedu.pl/User/LogIn

4. Począwszy od dnia 01.09. 2020 roku zamówienia i płatność za posiłki  będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 01.09. 2020 roku.
5. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 08:00.
6. Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.
7. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).
a. Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
b. Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.
8. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne
Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).
STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.
W przypadku pytań jestem do dyspozycji.

Z pozdrowieniami
Daniel Gregorczyk
Manager ds. handlowych firmy Best Katering
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.