Pytania i odpowiedzi

1. Czy mój adres jest dodany do Strefy Rodzica?

Aby to sprawdzić użyj linka: Nie pamiętasz nazwy? (Link znajduje się także na formularzu logowania w Strefie Rodzica)

Jeśli adres będzie w naszej bazie otrzymasz komunikat: [Wiadomość z przypomnieniem została wysłana pomyślnie. Sprawdź twój e-mail.] Otrzymasz także powiadomienie na skrzynkę e-mail.

W przypadku gdy Twój adres nie będzie zarejestrowany otrzymasz komunikat: [Przypomnienie nie powiodło się. Upewnij się że podany adres e-mail jest poprawny.]

2. Chcę mieć dostęp do Strefy Rodzica.

Spełnione muszą być warunki:
1. Musisz być rodzicem dziecka, które uczęszcza do Bemowskiego Centrum Malucha NASZE ANANASY (dalej BCM).
2. Należy pozostawić adres mail i zgodę na przetwarzanie danych osobowych w sekretariacie - do adresu mail zostanie przypisany użytkownik i zostanie wysłane powiadomienie o tym fakcie.
3. Używając swojej przeglądarki internetowej wejść na stronę https://naszeananasy.pl w wybraną zakładkę żłobek lub przedszkole.
4. W polach logowania wpisać otrzymany od nas Login/nazwę użytkownika i hasło. Po zalogowaniu system poprosi o zmianę hasła na własne. Pamiętaj by użyć przynajmniej jednej WIELKIEJ LITERY, cyferki i jakiegoś znaku specjalnego. Hasło powinno zawierać minimum 8 znaków.

3. Nie mogę się zalogować.

Sprawdź opcję przypomnienia loginu/nazwy użytkownika klikając link: "Nie pamiętasz nazwy?" i postępuj zgodnie z zaleceniami wyświetlanymi na stronie.

Gdy znasz login/nazwę użytkownika przypisanego do maila ale nie pamiętasz hasła.
Wykorzystaj opcję RESETU hasła pod formularzem logowania klikając: "Nie pamiętasz hasła?"

 


Jeśli wszelkie znaki na Ziemi i Niebie wskazują dalej problem - powiadom nasz sekretariat (mailem, telefonem, osobiście).